Tomasz Polok projektant graficzny, ilustrator i concept artysta 

 

Jestem projektantem grafiki z zamiłowania. Umiejętności doskonaliłem w czasie studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. W swoich koncepcjach potrafię pogodzić wymagania klienta z potrzebami rynku, zachowując przy tym indywidualność. Znam mocne strony swoich projektów, wiem co może się podobać a przede wszystkim mam świadomość siły oddziaływania odpowiednich układów barw i kształtów.

Obecnie pracuję jako projektant grafiki, artysta concept artu i ilustrator. Chętnie biorę udział w warsztatach związanych z designem, filmem i grami komputerowymi – byłem m.in. uczestnikiem festiwalu Promised Land w Łodzi, czy konferencji Elements Talk w Warszawie.

Moją przygodę z projektowaniem graficznym oraz malarstwem cyfrowym zacząłem jako stażysta w firmie Next Day. W 2015 roku założyłem własną działalność. Współpracuję z takimi firmami jak Grupa Leonardo, czy Turtle Entertaiment. Ponadto, brałem udział w licznych eventowych projektach, takich jak Intel Extreme Masters Katowice, czy Overwatch Word Cup.

Bardzo interesuje mnie przemysł gier wideo. Jestem fanem serii filmów “Gwiezdne wojny”.

Softwares

Photoshop

Illustrator

Indesign

After effects

Maya

Unreal Engine

Specialization

Digital Painting
Illustration
Concept Art
Keyframes / Storyboard

Graphic Design
UI/UX
Main Title
Industrial

 

Do big things with Us. Because We can more.

 

Tomasz Polok

Art Director, AR-TH

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera